Jumtu remonts, apkope

Jumts ir viens no būtiskākajiem konstruktīvajiem elementiem būvē. Pat augstākas kvalitātes jumta seguma kalpošanas ilgums ir atkarīgs no pareizas kopšanas. Regulāri apsekojot jumtu tiek atklātas tā tecēšanas vietas un savlaicīgi veicot jumta remontu tiek novērsta iespēja, ka tiks bojātas jumta nesošās konstrukcijas. Arī ūdens noteksistēmai ir nepieciešama regulāra apkope. Vismaz reizi gadā teknes ir jāiztīra no lapām un smiltīm, pretējā gadījumā ūdens noteksistēma var aizdambēties, un ūdens, kas netiek novadīts notekcaurulēs, notekot gar fasādi un bojā ēkas apmetumu. Sliktākajā gadījumā iespējams pat sabojāt sienas ar mitruma sēnītēm.

Lai jumts kalpotu pēc iespējas ilgāk, tam jāveic:

  • profilaktiskie apkopes darbi,
  • regulāri jāapseko jumta stāvoklis,
  • ja tas ir nepieciešams, jumts laikus jāmazgā un jāapstrādā ar speciāliem līdzekļiem,
  • atsevišķos gadījumos pat jāatjauno jumta seguma virsējais aizsargslānis.

Savlaicīgi neveikts jumta remonts vai ikgadējie apkopes darbi var būtiski samazināt jumta un pat visas būves ekspluatācijas laiku un vērtību. Jumtu būtu ieteicams mazgāt profilaktiskos nolūkos ik pēc 3 - 5 gadiem.

Jūsu ērtībai piedāvājam slēgt jumta apsaimniekošanas līgumu par fiksētu ikmēneša maksu. Noslēdzot jumta apsaimniekošanas līgumu, Jūsu īpašuma jumts tiks regulāri apsekots, tiks veikti sīkie remontdarbi, iztīrītas ūdens noteksistēmas, un galvenokārt Jūs vienmēr būsiet informēti par jumta stāvokli un nepieciešamajiem remontdarbiem jumta uzlabošanai.

Mūsu profesionāļi sniegs ātru un kvalitatīvu servisu, izmantojot jaunākas pieejamās tehnoloģijas par sapratīgām cenām, ievērojot visus drošības pasākumus. Ja Jums rodas jautājumi – zvaniet, sniegsim konsultāciju un palīdzēsim rast tiešu Jums vispiemērotāko un finansiāli izdevīgāko risinājumu.

 

Neaizmirstiet! Savlaicīga un pareiza jumta kopšana izmaksā daudz lētāk kā kapitāls jumta remonts un būtiski pagarina visas būves ekspluatācijas laiku un vērtību.

Lai pasūtītu vai saņemtu konsultāciju, zvaniet: 25902246, vai rakstiet uz e-pastu: info@tirijumti.lv

Būsim priecīgi Jums palīdzēt!