Jumtu apsekošana

Pēc lielām lietavām griestos parādās ūdens atstāti pleķi. Skaidrs, ka ar jumtu kaut kas nav kārtībā, bet kas īsti ir pie vainas? Vēja atrauta kore, nehermētisks skursteņa pieslēgums vai vienkārši pienācis laiks ieklāt jaunu jumta segumu?

Katram jumtam agrāk vai vēlāk pienāk laiks, kad ir nepieciešams ieplānot jumta remonta darbus vai jumta seguma maiņu. Šādos gadījumos piedāvājam veikt jumtu apsekošanu.

Pieredzējis jumiķis apsekos jūsu jumtu, novērtēs tā stāvokli un sniegs jums slēdzienu par nepieciešamajiem jumta remonta darbiem, kā arī sniegs bezmaksas konsultāciju par jumta plaknes, tekņu un iekšējo noteku tīrīšanu un nelielu jumta remontdarbu veikšanu pašu spēkiem.

Ja nepieciešams, piedāvājam veikt pilno jumta tehnisko apsekošanu un atzinuma sastādīšanu, kas sevī iekļauj:

  • jumta un tā elementu diagnostiku,
  • defektācijas aktu, nepilnību un nekvalitatīvi veikto darbu (brāķu) fotofiksāciju,
  • atklāto jumta defektu novēršanas risinājumu izstrādi,
  • jumta remontdarbu kontroltāmes sastādīšanu.

Nedaudz detalizētāk par jumta tehnisko apsekošanu šeit:

  • Jumta diagnostika – pieredzējis jumiķis apsekos jumtu un tā konstrukcijas. Apsekos gan jumta seguma stāvokli gan jumta nesošās konstrukcijas un visus jumta svarīgos elementus.
  • Jumta defektu foto fiksācijas – apsekošanas gaitā tiek veikta jumta seguma, nesošo konstrukciju, ūdens noteksistēmas defektu un bojājumu fotografēšana. Kā arī tiek fiksētas vietas, kas nekvalitatīvi vai nepareizi iesegtas, kā arī bojātais jumta segums.
  • Defektācijas akts un ieteikumi defektu novēršanai - tiek novērtēts jumta seguma, nesošo konstrukciju, fasondaļu , ūdens novadsistēmas stāvoklis, noteiktas problēmas - gan jau eksistējošas, gan nākotnē sagaidāmas. Pamatojoties uz sastādīto jumta defektācijas aktu, mūsu ieteikumi, rekomendācijas problēmu novēršanai un esošā jumta stāvokļa uzlabošanai. Tiek apzināti un izstrādāti vairāki iespējamie problēmu novēršanas risinājumi.
  • Jumta remonta darbu tāmju sastādīšana - ja nepieciešams veikt jumta remontu vai jumta seguma nomaiņu, tiek sastādīta darbu izmaksu tāme, ko pasūtītājs var izmantot remontdarbu budžeta plānošanai vai izmantot kā kontroltāmi cenu aptaujas rīkošanai vai publiskajam iepirkumam. Ja iespējams, piedāvājam vairākus jumta remonta risinājumus. Vienas apsekošanas ietvaros piedāvājam sastādīt līdz divām dažādām tāmēm.
 

Neaizmirstiet! Savlaicīga un pareiza jumta kopšana izmaksā daudz lētāk kā kapitāls jumta remonts un būtiski pagarina visas būves ekspluatācijas laiku un vērtību.

Lai pasūtītu vai saņemtu konsultāciju, zvaniet: 25902246, vai rakstiet uz e-pastu: info@tirijumti.lv

Būsim priecīgi Jums palīdzēt!