Metāla(skārda) jumtu krāsošana

   Noteicošas faktors, kas ietekmē jebkura metāla jumta ekspluatācijas laiku, ir tas, kā jumts ir kopts un cik labi tas ir saglabājies. Metāla jumta remonts ir sarežģīts un dārgs, tādēļ, lai izvairītos no lielām izmaksām būtu ieteicams saimniekam laikus būt informētam par jumta stāvokli un tā nolietojuma pakāpi. Galvenās problēmas, ar ko jārēķinās skārda jumtu īpašniekiem, ir jumta krāsas lobīšanās un rūsa.

Jumta krāsošana

Parasti metāla jumtus ir ieteicam pārkrāsot ik pa 2 – 4 gadiem, taču tehnoloģiski pareizi krāsots jumts pagarinās jumta seguma kalpošanas ilgumu līdz pat 10 gadiem.  

Lai metāla jumts nerūsētu ilgus gadus, jumta krāsošana jāveic vairākos etapos: 

  • jāpārbauda jumta segums un, ja konstatēts, jāsaremontē bojātās vai caurās vietas,
  • ja konstatēta rūsa, tā mehāniski jānotīra,
  • jumts kārtīgi jānomazgā ar speciālu šķīdumu, kas gan notīra, attauko gan mīkstina apakšējo kārtu (krāsotiem jumtiem),
  • jāuzklāj metāla grunts kārta (ieteicams lietot grunti ar rūsas pārveidošanas piedevām),
  • jāuzklāj krāsa.

Mūsu profesionāļi sniegs ātru un kvalitatīvu servisu par sapratīgām cenām, izmantojot jaunākas pieejamās tehnoloģijas, un ievērojot visus drošības pasākumus. Ja Jums rodas jautājumi – zvaniet, sniegsim konsultāciju un palīdzēsim rast tieši Jums vispiemērotāko un finansiāli izdevīgāko risinājumu.

 

Neaizmirstiet! Savlaicīga un pareiza jumta kopšana izmaksā daudz lētāk kā kapitāls jumta remonts un būtiski pagarina visas būves ekspluatācijas laiku un vērtību. 

Lai pasūtītu vai saņemtu konsultāciju, zvaniet: 25902246, vai rakstiet uz e-pastu: info@tirijumti.lv

Būsim priecīgi Jums palīdzēt!